Free counters!
Powered by Blogger.
Friday, May 25, 2012

postheadericon Jell-O Cook & Serve Rice Pudding, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24)

Jell-O Cook & Serve Rice Pudding, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24)

   

Review Rating : 

Brand :JELL-O

List Price : $38.40 ( May 26, 2012 13:53:02 )

Special Prices : Check Special Offers 

Availibility : Usually ships in 24 hours

Jell-O Cook & Serve Rice Pudding, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24) Feature.

  • Case of 24 3.4-ounce boxes (approximately 96 servings, 81.6 total ounces)
  • Delicious old-fashioned rice filling for pies like grandma made
  • Good source of calcium when mixed with milk
  • Cooks on the stovetop; just add milk
  • Made from the world's most popular dessert; over 300 million boxes sold every year
Read more 

Jell-O Cook & Serve Rice Pudding, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24) Overview.

Read more 

RelateItems



Advertising Disclosures

CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON SERVICES LLC.
THIS CONTENT IS PROVIDED ‘AS IS’ AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME. 
Amazon, the Amazon logo, Endless, and the Endless logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.
This page is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program
designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to amazon.com. 

Tag: Jell-O Cook & Serve Rice Pudding, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24),JELL-O,
Jell-O Cook & Serve Rice Pudding, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24)

0 comments: